Nottm Forest | 3:1 | Fulham |
|
||||||||
Newcastle | 1:1 | Everton |
|
||||||||
Bournemouth | 1:0 | Crystal Palace |
|
||||||||
Burnley | 1:1 | Wolves |
|
||||||||
West Ham | 1:1 | Tottenham |
|
||||||||
Spain U16 | 2:0 | Portugal U16 | |||||||||
Israel U16 | 4:2 on pens | Slovakia U16 | |||||||||
Saarbrücken | 0:2 | 1.FC K'lautern |
|
||||||||
Istanbulspor | 0:4 | C. Rizespor | |||||||||
Galatasaray | 1:0 | Hatayspor | |||||||||
Gaziantep FK | 0:3 | Alanyaspor | |||||||||
Antalyaspor | 1:1 | Ankaragücü |
|
||||||||
Vitesse | 1:4 | Sparta R. | |||||||||
Excelsior | 0:2 | PSV Eindhoven |
|
||||||||
Fortuna Sittard | 1:1 | NEC Nijmegen | |||||||||
FC Lugano | 2:0 | FC Basel |
|
||||||||
Odense BK | 0:1 | Vejle BK | |||||||||
Novi Pazar | 3:4 | FK TSC | |||||||||
Zelez. Pancevo | 3:1 | Radnik | |||||||||
HPS | 0:2 | Atletico Malmi | |||||||||
FC HIK | 0:6 | KaaPo | |||||||||
EsPa | 4:1 | Töölön Wesa | |||||||||
Akilles | 0:2 | RiPS | |||||||||
Warta Poznan | 1:1 | Zaglebie Lubin | |||||||||
Etar | 2:1 | Arda Kardzhali | |||||||||
Slavia Sofia | 0:0 | Pirin | |||||||||
NK Triglav | 2:3 | NK Rogaska | |||||||||
TSV Weißenburg | 1:1 | 1.FC H'aurach | |||||||||
TuS Geretsried | 2:2 | SF Schwaig | |||||||||
SV Bevern | 2:0 | GW Mühlen | |||||||||
RW Oberhausen | 3:0 | SF Baumberg | |||||||||
Platense | 1:2 | Godoy Cruz | |||||||||
San MartÃn (T) | 1:0 | Chaco For Ever | |||||||||
Central Córdoba | 3:1 | Quilmes | |||||||||
Wilstermann | 3:4 | Club San José | |||||||||
Inter Palmira | 2:1 | CBJ Cali | |||||||||
Al-Fayha | 1:2 | Al-Wehda | |||||||||
Al-Tai | 2:3 | Al-Taawoun | |||||||||
Abha | 0:8 | Al-Nassr | |||||||||
Al-Hilal | 3:0 | Al-Okhdood | |||||||||
Central Coast | 2:1 | Melbourne City | |||||||||
Pohang Steelers | 1:1 | Suwon FC | |||||||||
Daejeon Hana C. | 2:0 | Ulsan HD | |||||||||
Iberia 1999 | 3:0 | Dinamo Batumi | |||||||||
Torpedo Kutaisi | 3:2 | Kolkheti Poti | |||||||||
Jablonec | 0:3 | Viktoria Plzen | |||||||||
Corvinul | 4:0 | CFR Cluj | |||||||||
Celtic B | 3:0 | Cumbernauld CFC | |||||||||
Serra Branca | 1:2 | Botafogo-PB | |||||||||
Juventus | 2:0 | Lazio |
|
||||||||
Catania | 4:2 AET | Padova | |||||||||
Olympique Lyon | 3:0 | Valenciennes FC | |||||||||
SKA Khabarovsk | 1:2 | Dynamo Moscow | |||||||||
Khimki | 6:7 on pens | Rostov | |||||||||
Kisvárda | 3:2 | MTK Budapest | |||||||||
PT Prachuap FC | 2:1 | Trat FC | |||||||||
Port FC | 1:0 | Sukhothai FC | |||||||||
Portsmouth | 2:2 | Derby | |||||||||
Doncaster | 1:0 | Wrexham | |||||||||
Halifax Town | 1:1 | York City | |||||||||
Knockbreda FC | 2:0 | Ballinamallard | |||||||||
Dergview | 1:1 | Newington FC | |||||||||
Carrick Rangers | 2:3 | Linfield | |||||||||
Cliftonville | 0:2 | Larne FC | |||||||||
Gil Vicente U23 | 1:5 | Estoril U23 | |||||||||
Benfica U23 | 1:1 | Sporting CP U23 | |||||||||
Torreense S23 | 1:0 | Famalicão U23 | |||||||||
CF Estrela U23 | 2:3 | Vizela U23 | |||||||||
Rio Ave U23 | 1:1 | Portimonense 23 | |||||||||
Leixões U23 | 1:3 | Mafra U23 | |||||||||
Benfica | 2:2 | Sporting CP |
|
||||||||
Arbroath | 1:2 | Airdrieonians | |||||||||
Sanliurfaspor | 2:0 | Sakaryaspor | |||||||||
A. Keciörengücü | 1:2 | Corum FK | |||||||||
Boluspor | 1:2 | Genclerbirligi |
|
||||||||
Manisa FK | 0:1 | Bodrum FK | |||||||||
FC Sion | 1:1 | Neuchâtel Xamax | |||||||||
Democrata GV | 4:1 | Ipatinga | |||||||||
FC Fredericia | 3:1 | Vendsyssel FF | |||||||||
KFUM | 1:1 | HamKam | |||||||||
Odd II | 1:1 | Sandefjord II | |||||||||
Metalac | 2:0 | Radnicki BG | |||||||||
Sloboda Uzice | 1:0 | Dubocica | |||||||||
Croat. Zmijavci | 0:3 | HNK Sibenik | |||||||||
Wisla Plock | 1:2 | Stal Rzeszow | |||||||||
Lechia Gdansk | 2:1 | Odra Opole | |||||||||
Östers IF | 1:1 | Degerfors | |||||||||
Kokand 1912 | 3:0 | Xorazm FС | |||||||||
Odeva Lipany | 0:5 | Ruzomberok | |||||||||
Kiryat Shmona | 0:2 | H. Nof HaGalil | |||||||||
M. Petah Tikva | 4:2 AET | M. Tel Aviv | |||||||||
TSV Aubstadt | postponed | Würzb. Kickers |
|
||||||||
SpVgg Ansbach | postponed | Türkgücü Münch. | |||||||||
Nuremberg II | 2:0 | FC Bayern II |
|
||||||||
TSV Steinbach | 1:3 | Schott Mainz | |||||||||
VfR Aalen | 1:2 | Hoffenheim II | |||||||||
K. Offenbach | 5:0 | FCA Walldorf | |||||||||
TuS Koblenz | 1:3 | Stuttgart II | |||||||||
Hessen Kassel | 0:0 | FSV Frankfurt | |||||||||
FSV Mainz 05 II | 2:0 | Bahlinger SC | |||||||||
Rapid Wien II | 2:0 | Ardagger | |||||||||
San Cristóbal | 1:1 | Delfines | |||||||||
Neftchi Baku | 0:4 | Qarabag FK | |||||||||
Manchester 62 | 0:3 | St Joseph's FC | |||||||||
Ararat II | 3:1 | Ararat-Arm. II | |||||||||
Pyunik II | 1:1 | Andranik | |||||||||
Urartu II | 2:2 | FC Syunik | |||||||||
07 Vestur | 4:2 | EB/Streymur | |||||||||
Accra Lions | 1:0 | Medeama | |||||||||
Kaizer Chiefs | 0:1 | Stellenbosch FC | |||||||||
AmaZulu FC | 0:0 | Polokwane City | |||||||||
Sekhukhune | 2:2 | Cape Town City | |||||||||
Sundowns | 1:0 | Richards Bay | |||||||||
Mohammedan | 2:1 | Sheikh Russel | |||||||||
Kenkre FC | 2:5 | SC de Goa | |||||||||
Odisha FC | 3:1 | Punjab FC | |||||||||
Altenwerder | 0:4 | Niendorf II | |||||||||
Man City U18 | 1:0 | Bristol U18 | |||||||||
Bangor | 0:3 | Portadown | |||||||||
Dundela FC | 0:1 | Annagh United | |||||||||
Institute FC | 2:2 | HW Welders | |||||||||