Khimik Dzerzhinsk
Info
Game plan
Record Second League Division B Gruppe 2 (-2023) 21/22
Matches | Wins | Draws | Losses | ø pts | Goals | ø spectators | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Home record | 14 | 4 | 3 | 7 | 1.07 | 12:17 | 150 |
Away record | 14 | 2 | 3 | 9 | 0.64 | 15:43 | 313 |
Overall balance | 28 | 6 | 6 | 16 | 0.86 | 27:60 | 231 |
Russian Cup
Matchday | Date | Time | Venue | Ranking | Opponent | System of play | Attendance | Result | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
First Round | Wed Jul 14, 2021 | 5:00 PM | H | Volna Kovernino | 5-4-1 | 250 | 1:3 on pens |
Second League Division B Gruppe 2 (-2023)
Matchday | Date | Time | Venue | Ranking | Opponent | System of play | Attendance | Result | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sun Jul 18, 2021 | 4:30 PM | H | Enisey 2 | 5-4-1 | 250 | 0:1 | ||
2 | Sat Jul 24, 2021 | 4:00 PM | H | Chertanovo | 4-2-3-1 | 250 | 0:0 | ||
4 | Sat Aug 7, 2021 | 3:00 PM | H | Dolgoprudnyi-2 | 4-4-2 double 6 | 2:0 | |||
5 | Sun Aug 15, 2021 | 5:00 PM | A | Torpedo Vlad. | 5-4-1 | 780 | 1:1 | ||
6 | Sat Aug 21, 2021 | 3:00 PM | H | Loko-Kazanka M. | 3-4-2-1 | 250 | 1:2 | ||
7 | Sun Aug 29, 2021 | 4:00 PM | A | Dynamo 2 | 5-4-1 | 110 | 10:1 | ||
8 | Sat Sep 4, 2021 | 3:00 PM | H | Murom | 3-4-3 | 260 | 2:1 | ||
9 | Fri Sep 10, 2021 | 5:00 PM | A | Volna Kovernino | 3-4-3 | 350 | 1:2 | ||
10 | Tue Sep 14, 2021 | 3:00 PM | H | Znamya Truda OZ | 3-4-3 | 2:1 | |||
11 | Sun Sep 19, 2021 | 3:00 PM | A | Shinnik Yaroslav | 4-2-3-1 | 1.280 | 5:0 | ||
12 | Sun Sep 26, 2021 | 12:00 PM | A | Chertanovo | 3-4-3 | 58 | 1:0 | ||
14 | Mon Oct 4, 2021 | 2:00 PM | A | Dolgoprudnyi-2 | 5-4-1 | 70 | 1:1 | ||
15 | Sun Oct 10, 2021 | 1:30 PM | H | Torpedo Vlad. | 3-4-3 | 200 | 0:0 | ||
16 | Thu Oct 14, 2021 | 4:00 PM | A | Loko-Kazanka M. | 3-4-3 | 99 | 2:1 | ||
17 | Tue Oct 19, 2021 | 1:00 PM | H | Dynamo 2 | 3-4-3 | 0:1 | |||
18 | Mon Oct 25, 2021 | 5:00 PM | A | Murom | 3-4-3 | 1:1 | |||
19 | Sun Oct 31, 2021 | 12:30 PM | H | Volna Kovernino | 3-4-3 | 0:1 | |||
20 | Thu Nov 4, 2021 | 12:00 PM | A | Znamya Truda OZ | 4-3-3 Attacking | 5:1 | |||
21 | Wed Nov 10, 2021 | 11:00 AM | H | Shinnik Yaroslav | 3-4-3 | 2:2 | |||
22 | Sun Nov 14, 2021 | 9:00 AM | A | Enisey 2 | 3-4-3 | 133 | 0:1 | ||
23 | Sun Apr 3, 2022 | 2:00 PM | H | Baltika-BFU | 3-4-3 | 257 | 1:2 | ||
24 | Sun Apr 10, 2022 | 2:00 PM | A | Energia V. Luki | 3-4-3 | 4:1 | |||
25 | Sat Apr 16, 2022 | 1:00 PM | H | Chita | 4-4-2 double 6 | 139 | 1:2 | ||
26 | Sun Apr 24, 2022 | 2:30 PM | A | Zenit 2 S-Pb | 4-4-2 double 6 | 6:2 | |||
28 | Sun May 8, 2022 | 1:00 PM | A | Baltika-BFU | 4-4-2 double 6 | 3:2 | |||
30 | Sat May 14, 2022 | 2:00 PM | H | Energia V. Luki | 4-4-2 double 6 | 245 | 1:0 | ||
31 | Sat May 21, 2022 | 8:00 AM | A | Chita | 4-2-3-1 | 1.500 | 3:1 | ||
32 | Fri May 27, 2022 | 12:00 PM | H | Zenit 2 S-Pb | 4-4-2 double 6 | 250 | 0:4 |