Record Second League Division B Gruppe 3 (-2023) 21/22
|
Matches |
Wins |
Draws |
Losses |
ø pts |
Goals |
ø spectators |
Home record |
16 |
7 |
4 |
5 |
1.56 |
20:16 |
256 |
Away record |
16 |
10 |
2 |
4 |
2.00 |
37:22 |
328 |
Overall balance |
32 |
17 |
6 |
9 |
1.78 |
57:38 |
292 |
Matchday |
Date |
Time |
Venue |
Ranking |
Opponent |
System of play |
Attendance |
Result |
First Round |
Wed Jul 14, 2021 |
5:00 PM |
H |
|
|
Zenit Penza |
4-2-3-1 |
x |
1:0 |
Second Round |
Wed Jul 28, 2021 |
5:00 PM |
A |
|
|
Sokol Saratov |
4-4-2 double 6 |
|
2:3 |
Third Round |
Wed Aug 11, 2021 |
4:00 PM |
A |
|
|
Volga Uljanovsk |
4-4-2 double 6 |
|
0:2 |
Group 8 |
Wed Aug 25, 2021 |
5:00 PM |
H |
|
|
Baltika |
4-4-2 double 6 |
952 |
1:2 |
Group 8 |
Wed Sep 22, 2021 |
5:00 PM |
H |
|
|
Khimki |
5-4-1 |
|
8:7 on pens |
Matchday |
Date |
Time |
Venue |
Ranking |
Opponent |
System of play |
Attendance |
Result |
1 |
Sun Jul 18, 2021 |
5:00 PM |
H |
|
|
Khimki 2 |
4-2-3-1 |
|
1:0 |
2 |
Sat Jul 24, 2021 |
4:00 PM |
A |
|
|
Strogino Moscow |
4-2-3-1 |
40 |
1:1 |
3 |
Sun Aug 1, 2021 |
9:00 AM |
A |
|
|
SKA Khabarovsk2 |
4-2-3-1 |
333 |
0:3 |
4 |
Sat Aug 7, 2021 |
1:00 PM |
A |
|
|
Znamya Noginsk |
4-2-3-1 |
300 |
0:5 |
6 |
Sat Aug 21, 2021 |
5:00 PM |
H |
|
|
Kvant Obninsk |
4-4-2 double 6 |
921 |
3:0 |
7 |
Sun Aug 29, 2021 |
3:30 PM |
A |
|
|
Kolomna |
4-4-2 double 6 |
x |
1:4 |
8 |
Sat Sep 4, 2021 |
5:00 PM |
H |
|
|
Rodina Moscow |
4-4-2 double 6 |
304 |
0:5 |
9 |
Fri Sep 10, 2021 |
4:00 PM |
A |
|
|
Peresvet |
4-1-4-1 |
168 |
2:0 |
10 |
Tue Sep 14, 2021 |
5:00 PM |
H |
|
|
Metallurg Vidn. |
4-4-2 |
100 |
3:0 |
11 |
Sat Sep 18, 2021 |
3:00 PM |
A |
|
|
Saturn Ramenskoe |
4-4-2 double 6 |
x |
1:3 |
12 |
Sun Sep 26, 2021 |
5:00 PM |
H |
|
|
Strogino Moscow |
5-4-1 |
246 |
0:1 |
13 |
Thu Sep 30, 2021 |
5:00 PM |
H |
|
|
SKA Khabarovsk2 |
4-4-2 double 6 |
x |
0:0 |
14 |
Mon Oct 4, 2021 |
5:00 PM |
H |
|
|
Znamya Noginsk |
4-4-2 double 6 |
x |
1:0 |
16 |
Thu Oct 14, 2021 |
2:00 PM |
A |
|
|
Kvant Obninsk |
4-4-2 double 6 |
45 |
1:4 |
17 |
Tue Oct 19, 2021 |
5:00 PM |
H |
|
|
Kolomna |
4-4-2 double 6 |
113 |
5:1 |
18 |
Mon Oct 25, 2021 |
3:00 PM |
A |
|
|
Rodina Moscow |
4-2-3-1 |
50 |
3:1 |
19 |
Sun Oct 31, 2021 |
5:00 PM |
H |
|
|
Peresvet |
4-1-4-1 |
131 |
3:2 |
20 |
Thu Nov 4, 2021 |
11:00 AM |
A |
|
|
Metallurg Vidn. |
4-3-3 Attacking |
x |
1:3 |
21 |
Wed Nov 10, 2021 |
5:00 PM |
H |
|
|
Saturn Ramenskoe |
4-1-4-1 |
100 |
2:0 |
22 |
Sun Nov 14, 2021 |
12:00 PM |
A |
|
|
Khimki 2 |
4-2-3-1 |
100 |
1:2 |
23 |
Sat Apr 2, 2022 |
5:00 PM |
H |
|
|
Salyut Belgorod |
4-4-2 |
|
0:2 |
24 |
Sat Apr 9, 2022 |
3:00 PM |
A |
|
|
FK Ryazan |
4-4-2 |
400 |
0:3 |
25 |
Sat Apr 16, 2022 |
11:00 AM |
H |
|
|
Dinamo Bryansk |
4-4-2 double 6 |
561 |
0:1 |
26 |
Sun Apr 24, 2022 |
1:00 PM |
A |
|
|
Sokol Saratov |
4-4-2 double 6 |
500 |
3:2 |
27 |
Sat Apr 30, 2022 |
6:00 PM |
H |
|
|
Dinamo Vlad. |
4-1-3-2 |
512 |
1:1 |
28 |
Fri May 6, 2022 |
5:00 PM |
A |
|
|
Avangard Kursk |
4-4-2 |
526 |
0:1 |
29 |
Wed May 11, 2022 |
5:00 PM |
H |
|
|
FK Ryazan |
4-2-3-1 |
504 |
0:0 |
30 |
Sun May 15, 2022 |
3:00 PM |
A |
|
|
Dinamo Bryansk |
4-4-2 double 6 |
1.432 |
1:2 |
31 |
Sun May 22, 2022 |
5:00 PM |
H |
|
|
Sokol Saratov |
4-4-2 double 6 |
|
0:2 |
32 |
Sat May 28, 2022 |
7:00 AM |
A |
|
|
Dinamo Vlad. |
4-2-3-1 |
349 |
3:3 |
33 |
Sat Jun 4, 2022 |
5:00 PM |
H |
|
|
Avangard Kursk |
4-2-3-1 |
597 |
1:1 |
34 |
Fri Jun 10, 2022 |
5:00 PM |
A |
|
|
Salyut Belgorod |
4-4-2 |
1.000 |
4:0 |