3.Lig Grup 3
Türkiye
League level:
Fourth Tier
- Number of teams: 15 teams
- Players: 414
- Foreigners: 8 Players 1.9%
- ø-Market value: €3k
- ø-Age: 24.7
Complete 3.Lig Grup 3 schedule
This page displays all fixtures for the current season. All matchdays are displayed in chronological order.
1.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 9/3/223:00 PM | ||||||
(13.) Fatsa Belediye | 0:0 | Sapanca Genclik (9.) | ||||
(11.) Artvin Hopaspor | 0:0 | Efeler 09 SFK (14.) | ||||
(2.) Mus 1984 | 2:1 | Bergama Bld (16.) | ||||
3:30 PM | ||||||
(12.) Kepez Belediye | 0:0 | Erbaaspor (7.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(10.) Akhisarspor | 0:0 | M.Arguvan SK (8.) | ||||
Sun 9/4/223:00 PM | ||||||
(6.) Nigde Anadolu | 1:1 | B. Yeni Carsi (5.) | ||||
3:30 PM | ||||||
(1.) 68 Aksaray Bld | 3:2 | Osmaniyespor FK (15.) | ||||
(4.) Cankaya FK | 1:0 | Siirt IÖI (17.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(18.) Tepecik Spor | 0:1 | Bursa Yildirim (3.) |
2.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 9/10/223:30 PM | ||||||
(5.) Bursa Yildirim | 0:0 | Akhisarspor (11.) | ||||
(8.) B. Yeni Carsi | 1:1 | Fatsa Belediye (9.) | ||||
Sun 9/11/222:30 PM | ||||||
(15.) M.Arguvan SK | 0:1 | Mus 1984 (2.) | ||||
(14.) Siirt IÖI | 0:0 | Nigde Anadolu (10.) | ||||
(3.) Erbaaspor | 3:2 | Tepecik Spor (18.) | ||||
(7.) Osmaniyespor FK | 5:0 | Artvin Hopaspor (17.) | ||||
3:30 PM | ||||||
(16.) Efeler 09 SFK | 0:1 | Kepez Belediye (6.) | ||||
(12.) Bergama Bld | 1:1 | Cankaya FK (4.) | ||||
6:00 PM | ||||||
(13.) Sapanca Genclik | 1:2 | 68 Aksaray Bld (1.) |
3.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 9/17/222:30 PM | ||||||
(5.) Kepez Belediye | 1:1 | Osmaniyespor FK (8.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(13.) Akhisarspor | 1:2 | Erbaaspor (1.) | ||||
(18.) Tepecik Spor | 1:1 | Efeler 09 SFK (14.) | ||||
Sun 9/18/222:00 PM | ||||||
(2.) Mus 1984 | 0:0 | Cankaya FK (6.) | ||||
(17.) Artvin Hopaspor | 1:1 | Sapanca Genclik (12.) | ||||
(16.) M.Arguvan SK | 0:0 | Bursa Yildirim (7.) | ||||
(10.) Fatsa Belediye | 0:0 | Siirt IÖI (15.) | ||||
2:30 PM | ||||||
(3.) 68 Aksaray Bld | 1:3 | B. Yeni Carsi (4.) | ||||
(9.) Nigde Anadolu | 1:1 | Bergama Bld (11.) |
4.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 9/24/222:00 PM | ||||||
(5.) Erbaaspor | 1:2 | M.Arguvan SK (9.) | ||||
(15.) Siirt IÖI | 0:0 | 68 Aksaray Bld (6.) | ||||
(4.) Osmaniyespor FK | 1:0 | Tepecik Spor (18.) | ||||
2:30 PM | ||||||
(1.) Cankaya FK | 3:0 | Nigde Anadolu (16.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(13.) Efeler 09 SFK | 3:3 | Akhisarspor (12.) | ||||
(7.) Bursa Yildirim | 0:0 | Mus 1984 (3.) | ||||
(14.) Bergama Bld | 0:0 | Fatsa Belediye (11.) | ||||
(2.) B. Yeni Carsi | 1:0 | Artvin Hopaspor (17.) | ||||
(8.) Sapanca Genclik | 1:0 | Kepez Belediye (10.) |
5.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 10/2/221:30 PM | ||||||
(15.) Fatsa Belediye | 2:4 | Cankaya FK (1.) | ||||
(2.) Mus 1984 | 1:0 | Nigde Anadolu (16.) | ||||
(17.) Artvin Hopaspor | 1:1 | Siirt IÖI (14.) | ||||
(9.) M.Arguvan SK | 1:1 | Efeler 09 SFK (12.) | ||||
(7.) 68 Aksaray Bld | 0:0 | Bergama Bld (13.) | ||||
2:00 PM | ||||||
(6.) Kepez Belediye | 2:1 | B. Yeni Carsi (5.) | ||||
2:30 PM | ||||||
(11.) Akhisarspor | 1:1 | Osmaniyespor FK (4.) | ||||
(3.) Bursa Yildirim | 2:0 | Erbaaspor (8.) | ||||
(18.) Tepecik Spor | 0:0 | Sapanca Genclik (10.) |
6.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 10/8/222:00 PM | ||||||
(2.) Cankaya FK | 1:1 | 68 Aksaray Bld (6.) | ||||
2:30 PM | ||||||
(14.) Efeler 09 SFK | 1:1 | Bursa Yildirim (4.) | ||||
(10.) Bergama Bld | 2:1 | Artvin Hopaspor (17.) | ||||
Sun 10/9/221:00 PM | ||||||
(7.) B. Yeni Carsi | 3:4 | Tepecik Spor (15.) | ||||
1:30 PM | ||||||
(12.) Erbaaspor | 1:2 | Mus 1984 (1.) | ||||
(5.) Osmaniyespor FK | 0:0 | M.Arguvan SK (11.) | ||||
(16.) Siirt IÖI | 1:3 | Kepez Belediye (3.) | ||||
2:00 PM | ||||||
(18.) Nigde Anadolu | 0:6 | Fatsa Belediye (8.) | ||||
2:30 PM | ||||||
(13.) Sapanca Genclik | 0:1 | Akhisarspor (9.) |
7.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 10/15/2212:30 PM | ||||||
(15.) Tepecik Spor | 0:0 | Siirt IÖI (16.) | ||||
1:00 PM | ||||||
(17.) Artvin Hopaspor | 0:2 | Cankaya FK (1.) | ||||
(11.) M.Arguvan SK | 1:1 | Sapanca Genclik (12.) | ||||
(2.) Mus 1984 | 1:1 | Fatsa Belediye (8.) | ||||
(14.) Erbaaspor | 0:3 | Efeler 09 SFK (9.) | ||||
1:30 PM | ||||||
(5.) 68 Aksaray Bld | 1:0 | Nigde Anadolu (18.) | ||||
(3.) Kepez Belediye | 2:0 | Bergama Bld (13.) | ||||
2:00 PM | ||||||
(10.) Akhisarspor | 0:0 | B. Yeni Carsi (7.) | ||||
Sun 10/16/2212:30 PM | ||||||
(6.) Bursa Yildirim | 1:2 | Osmaniyespor FK (4.) |
8.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 10/23/221:00 PM | ||||||
(12.) Fatsa Belediye | 0:2 | 68 Aksaray Bld (3.) | ||||
(6.) B. Yeni Carsi | 3:1 | M.Arguvan SK (13.) | ||||
(7.) Efeler 09 SFK | 2:0 | Mus 1984 (4.) | ||||
(15.) Siirt IÖI | 0:0 | Akhisarspor (11.) | ||||
(8.) Sapanca Genclik | 3:0 | Bursa Yildirim (10.) | ||||
(9.) Bergama Bld | 2:0 | Tepecik Spor (16.) | ||||
(18.) Nigde Anadolu | 1:2 | Artvin Hopaspor (17.) | ||||
(5.) Osmaniyespor FK | 0:0 | Erbaaspor (14.) | ||||
(1.) Cankaya FK | 0:0 | Kepez Belediye (2.) |
9.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 10/29/221:00 PM | ||||||
(17.) Tepecik Spor | 1:5 | Cankaya FK (1.) | ||||
(12.) Akhisarspor | 0:0 | Bergama Bld (9.) | ||||
Sun 10/30/2212:00 PM | ||||||
(5.) Efeler 09 SFK | 1:0 | Osmaniyespor FK (6.) | ||||
(7.) Bursa Yildirim | 1:0 | B. Yeni Carsi (8.) | ||||
(10.) Erbaaspor | 4:3 | Sapanca Genclik (11.) | ||||
(4.) Mus 1984 | 1:2 | 68 Aksaray Bld (3.) | ||||
(13.) M.Arguvan SK | 1:1 | Siirt IÖI (16.) | ||||
(14.) Artvin Hopaspor | 1:0 | Fatsa Belediye (15.) | ||||
(2.) Kepez Belediye | 2:0 | Nigde Anadolu (18.) |
10.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 11/5/2212:00 PM | ||||||
(5.) B. Yeni Carsi | 2:0 | Erbaaspor (11.) | ||||
(14.) Fatsa Belediye | 1:1 | Kepez Belediye (3.) | ||||
Sun 11/6/2211:00 AM | ||||||
(12.) Siirt IÖI | 2:0 | Bursa Yildirim (10.) | ||||
12:00 PM | ||||||
(9.) Sapanca Genclik | 2:1 | Efeler 09 SFK (7.) | ||||
(4.) Osmaniyespor FK | 2:1 | Mus 1984 (6.) | ||||
(1.) Cankaya FK | 2:0 | Akhisarspor (13.) | ||||
(8.) Bergama Bld | 5:1 | M.Arguvan SK (15.) | ||||
(18.) Nigde Anadolu | 1:2 | Tepecik Spor (16.) | ||||
(2.) 68 Aksaray Bld | 2:1 | Artvin Hopaspor (17.) |
11.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 11/12/2212:00 PM | ||||||
(12.) Tepecik Spor | 3:1 | Fatsa Belediye (17.) | ||||
(6.) Bursa Yildirim | 2:0 | Bergama Bld (10.) | ||||
Sun 11/13/2212:00 PM | ||||||
(16.) M.Arguvan SK | 2:2 | Cankaya FK (2.) | ||||
(7.) Efeler 09 SFK | 1:1 | B. Yeni Carsi (5.) | ||||
(8.) Mus 1984 | 1:2 | Artvin Hopaspor (14.) | ||||
(4.) Osmaniyespor FK | 1:1 | Sapanca Genclik (9.) | ||||
(3.) Kepez Belediye | 1:2 | 68 Aksaray Bld (1.) | ||||
(13.) Erbaaspor | 1:1 | Siirt IÖI (15.) | ||||
(11.) Akhisarspor | 2:1 | Nigde Anadolu (18.) |
12.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 11/19/2212:00 PM | ||||||
(14.) Fatsa Belediye | 2:1 | Akhisarspor (11.) | ||||
(15.) Siirt IÖI | 0:0 | Efeler 09 SFK (9.) | ||||
(18.) Nigde Anadolu | 0:3 | M.Arguvan SK (12.) | ||||
(2.) Cankaya FK | 2:2 | Bursa Yildirim (8.) | ||||
(7.) Sapanca Genclik | 1:0 | Mus 1984 (10.) | ||||
(1.) 68 Aksaray Bld | 1:0 | Tepecik Spor (16.) | ||||
(5.) Bergama Bld | 3:1 | Erbaaspor (17.) | ||||
(4.) B. Yeni Carsi | 4:1 | Osmaniyespor FK (6.) | ||||
(13.) Artvin Hopaspor | 2:2 | Kepez Belediye (3.) |
13.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Wed 11/23/2212:00 PM | ||||||
(11.) Mus 1984 | 1:2 | Kepez Belediye (3.) | ||||
(17.) Erbaaspor | 1:2 | Cankaya FK (2.) | ||||
(8.) Sapanca Genclik | 0:4 | B. Yeni Carsi (4.) | ||||
(12.) Tepecik Spor | 2:1 | Artvin Hopaspor (14.) | ||||
(5.) Osmaniyespor FK | 4:0 | Siirt IÖI (16.) | ||||
(13.) Akhisarspor | 0:0 | 68 Aksaray Bld (1.) | ||||
(10.) M.Arguvan SK | 3:2 | Fatsa Belediye (15.) | ||||
(9.) Bursa Yildirim | 0:1 | Nigde Anadolu (18.) | ||||
(6.) Efeler 09 SFK | 2:0 | Bergama Bld (7.) |
14.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 11/27/2212:00 PM | ||||||
(2.) Cankaya FK | 1:1 | Efeler 09 SFK (6.) | ||||
(12.) Artvin Hopaspor | 3:1 | Akhisarspor (16.) | ||||
(5.) B. Yeni Carsi | 0:1 | Mus 1984 (7.) | ||||
(13.) Fatsa Belediye | 3:2 | Bursa Yildirim (10.) | ||||
(1.) 68 Aksaray Bld | 0:0 | M.Arguvan SK (9.) | ||||
(18.) Nigde Anadolu | 2:2 | Erbaaspor (17.) | ||||
(14.) Siirt IÖI | 3:1 | Sapanca Genclik (11.) | ||||
(3.) Kepez Belediye | 2:0 | Tepecik Spor (15.) | ||||
(8.) Bergama Bld | 0:1 | Osmaniyespor FK (4.) |
15.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 12/3/2212:00 PM | ||||||
(6.) Efeler 09 SFK | 5:1 | Nigde Anadolu (18.) | ||||
Sun 12/4/2211:00 AM | ||||||
(15.) Siirt IÖI | 1:1 | B. Yeni Carsi (5.) | ||||
12:00 PM | ||||||
(4.) Osmaniyespor FK | 0:0 | Cankaya FK (2.) | ||||
(16.) Akhisarspor | 0:1 | Kepez Belediye (3.) | ||||
(8.) M.Arguvan SK | 1:1 | Artvin Hopaspor (13.) | ||||
(11.) Tepecik Spor | 1:0 | Mus 1984 (10.) | ||||
(17.) Erbaaspor | 1:1 | Fatsa Belediye (14.) | ||||
(9.) Bursa Yildirim | 1:1 | 68 Aksaray Bld (1.) | ||||
(7.) Sapanca Genclik | 4:1 | Bergama Bld (12.) |
16.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 12/10/2212:00 PM | ||||||
(2.) Kepez Belediye | 2:1 | M.Arguvan SK (12.) | ||||
(3.) Cankaya FK | 0:1 | Sapanca Genclik (7.) | ||||
(9.) Bergama Bld | 2:1 | B. Yeni Carsi (6.) | ||||
Sun 12/11/2212:00 PM | ||||||
(8.) Tepecik Spor | 1:0 | Akhisarspor (16.) | ||||
(15.) Fatsa Belediye | 1:1 | Efeler 09 SFK (5.) | ||||
(10.) Artvin Hopaspor | 1:0 | Bursa Yildirim (13.) | ||||
(14.) Mus 1984 | 0:2 | Siirt IÖI (11.) | ||||
(1.) 68 Aksaray Bld | 2:1 | Erbaaspor (17.) | ||||
(18.) Nigde Anadolu | 0:1 | Osmaniyespor FK (4.) |
17.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 12/17/2212:00 PM | ||||||
(14.) Bursa Yildirim | 1:1 | Kepez Belediye (1.) | ||||
(17.) Akhisarspor | 0:2 | Mus 1984 (10.) | ||||
Sun 12/18/2212:00 PM | ||||||
(6.) B. Yeni Carsi | 2:1 | Cankaya FK (4.) | ||||
(16.) Erbaaspor | 0:0 | Artvin Hopaspor (11.) | ||||
(9.) M.Arguvan SK | 1:0 | Tepecik Spor (12.) | ||||
(5.) Efeler 09 SFK | 3:2 | 68 Aksaray Bld (2.) | ||||
(3.) Osmaniyespor FK | 2:1 | Fatsa Belediye (15.) | ||||
(7.) Sapanca Genclik | 1:2 | Nigde Anadolu (18.) | ||||
(13.) Siirt IÖI | 2:2 | Bergama Bld (8.) |
18.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 1/14/2312:00 PM | ||||||
(14.) Bursa Yildirim | 0:0 | Tepecik Spor (11.) | ||||
(5.) B. Yeni Carsi | 5:0 | Nigde Anadolu (18.) | ||||
Sun 1/15/2312:00 PM | ||||||
(7.) Sapanca Genclik | 1:0 | Fatsa Belediye (15.) | ||||
(4.) Osmaniyespor FK | 1:1 | 68 Aksaray Bld (2.) | ||||
(12.) Bergama Bld | 0:1 | Mus 1984 (9.) | ||||
(8.) M.Arguvan SK | 1:0 | Akhisarspor (17.) | ||||
(6.) Efeler 09 SFK | 0:2 | Artvin Hopaspor (10.) | ||||
(16.) Erbaaspor | 0:0 | Kepez Belediye (1.) | ||||
(13.) Siirt IÖI | 1:2 | Cankaya FK (3.) |
19.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 1/21/2312:00 PM | ||||||
(14.) Tepecik Spor | 1:2 | Erbaaspor (15.) | ||||
(17.) Akhisarspor | 0:1 | Bursa Yildirim (13.) | ||||
Sun 1/22/2312:00 PM | ||||||
(7.) Artvin Hopaspor | 1:0 | Osmaniyespor FK (5.) | ||||
(16.) Fatsa Belediye | 1:2 | B. Yeni Carsi (3.) | ||||
(2.) 68 Aksaray Bld | 5:1 | Sapanca Genclik (8.) | ||||
(18.) Nigde Anadolu | 0:3 | Siirt IÖI (12.) | ||||
(10.) Mus 1984 | 0:0 | M.Arguvan SK (9.) | ||||
(1.) Kepez Belediye | 2:1 | Efeler 09 SFK (6.) | ||||
(4.) Cankaya FK | 0:1 | Bergama Bld (11.) |
20.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 1/29/2311:00 AM | ||||||
(4.) B. Yeni Carsi | 2:4 | 68 Aksaray Bld (1.) | ||||
12:00 PM | ||||||
(10.) Siirt IÖI | 1:0 | Fatsa Belediye (16.) | ||||
(8.) Bergama Bld | 5:0 | Nigde Anadolu (18.) | ||||
(13.) Bursa Yildirim | 3:3 | M.Arguvan SK (11.) | ||||
(3.) Cankaya FK | 4:2 | Mus 1984 (12.) | ||||
(14.) Erbaaspor | 2:1 | Akhisarspor (17.) | ||||
(6.) Efeler 09 SFK | 1:0 | Tepecik Spor (15.) | ||||
(9.) Sapanca Genclik | 0:0 | Artvin Hopaspor (7.) | ||||
(5.) Osmaniyespor FK | 0:1 | Kepez Belediye (2.) |
21.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 2/5/2311:00 AM | ||||||
(2.) 68 Aksaray Bld | 1:0 | Siirt IÖI (11.) | ||||
12:00 PM | ||||||
(12.) M.Arguvan SK | 0:1 | Erbaaspor (13.) | ||||
(17.) Akhisarspor | 1:4 | Efeler 09 SFK (4.) | ||||
(16.) Fatsa Belediye | 1:0 | Bergama Bld (9.) | ||||
(7.) Artvin Hopaspor | 1:0 | B. Yeni Carsi (5.) | ||||
(14.) Tepecik Spor | 1:0 | Osmaniyespor FK (6.) | ||||
(1.) Kepez Belediye | 2:0 | Sapanca Genclik (10.) | ||||
Tue 2/28/2311:00 AM | ||||||
(8.) Mus 1984 | 1:0 | Bursa Yildirim (15.) | ||||
12:00 PM | ||||||
(18.) Nigde Anadolu | 0:4 | Cankaya FK (3.) |
22.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 3/4/2312:00 PM | ||||||
(12.) Bergama Bld | 0:2 | 68 Aksaray Bld (2.) | ||||
(3.) Cankaya FK | 4:2 | Fatsa Belediye (16.) | ||||
(5.) B. Yeni Carsi | 1:3 | Kepez Belediye (1.) | ||||
Sun 3/5/2312:00 PM | ||||||
(4.) Efeler 09 SFK | 3:0 | M.Arguvan SK (13.) | ||||
(11.) Erbaaspor | 3:1 | Bursa Yildirim (15.) | ||||
(6.) Osmaniyespor FK | 0:3 | Akhisarspor (17.) | ||||
(18.) Nigde Anadolu | 0:0 | Mus 1984 (10.) | ||||
(9.) Siirt IÖI | 1:0 | Artvin Hopaspor (7.) | ||||
(8.) Sapanca Genclik | 2:1 | Tepecik Spor (14.) |
23.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 3/11/2312:00 PM | ||||||
(15.) Tepecik Spor | 2:3 | B. Yeni Carsi (5.) | ||||
(16.) Fatsa Belediye | 1:0 | Nigde Anadolu (18.) | ||||
(13.) Bursa Yildirim | 1:0 | Efeler 09 SFK (4.) | ||||
Sun 3/12/2312:00 PM | ||||||
(2.) 68 Aksaray Bld | 4:2 | Cankaya FK (3.) | ||||
(14.) M.Arguvan SK | postponed |
Osmaniyespor FK (7.) | ||||
(17.) Akhisarspor | 1:0 | Sapanca Genclik (9.) | ||||
(11.) Mus 1984 | 0:1 | Erbaaspor (8.) | ||||
(1.) Kepez Belediye | 2:0 | Siirt IÖI (10.) | ||||
(6.) Artvin Hopaspor | 1:0 | Bergama Bld (12.) |
24.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 3/19/2311:00 AM | ||||||
(12.) Siirt IÖI | 0:1 | Tepecik Spor (14.) | ||||
12:00 PM | ||||||
(18.) Nigde Anadolu | 0:4 | 68 Aksaray Bld (1.) | ||||
(16.) Fatsa Belediye | 0:0 | Mus 1984 (11.) | ||||
(5.) B. Yeni Carsi | 1:1 | Akhisarspor (17.) | ||||
(8.) Osmaniyespor FK | 0:3 | Bursa Yildirim (10.) | ||||
(7.) Sapanca Genclik | 3:0 | M.Arguvan SK (15.) | ||||
(4.) Efeler 09 SFK | 1:0 | Erbaaspor (9.) | ||||
(3.) Cankaya FK | 0:0 | Artvin Hopaspor (6.) | ||||
(13.) Bergama Bld | 0:0 | Kepez Belediye (2.) |
25.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 3/25/2312:00 PM | ||||||
(17.) Akhisarspor | 3:1 | Siirt IÖI (13.) | ||||
Sun 3/26/231:00 PM | ||||||
(2.) Kepez Belediye | 0:1 | Cankaya FK (3.) | ||||
(15.) M.Arguvan SK | 0:3 | B. Yeni Carsi (5.) | ||||
(8.) Erbaaspor | 3:0 | Osmaniyespor FK (9.) | ||||
(6.) Artvin Hopaspor | 1:0 | Nigde Anadolu (18.) | ||||
(12.) Bursa Yildirim | 0:1 | Sapanca Genclik (7.) | ||||
(10.) Mus 1984 | 1:1 | Efeler 09 SFK (4.) | ||||
(1.) 68 Aksaray Bld | 3:0 | Fatsa Belediye (16.) | ||||
(11.) Tepecik Spor | 2:1 | Bergama Bld (14.) |
26.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 4/1/232:00 PM | ||||||
(11.) Bergama Bld | 5:0 | Akhisarspor (17.) | ||||
(6.) B. Yeni Carsi | 2:2 | Bursa Yildirim (12.) | ||||
(3.) Cankaya FK | 1:2 | Tepecik Spor (9.) | ||||
(16.) Fatsa Belediye | 0:1 | Artvin Hopaspor (5.) | ||||
Sun 4/2/231:00 PM | ||||||
(1.) 68 Aksaray Bld | 2:1 | Mus 1984 (14.) | ||||
2:00 PM | ||||||
(13.) Osmaniyespor FK | 0:3 | Efeler 09 SFK (4.) | ||||
(10.) Siirt IÖI | 3:0 | M.Arguvan SK (15.) | ||||
(7.) Sapanca Genclik | 1:0 | Erbaaspor (8.) | ||||
(18.) Nigde Anadolu | 0:2 | Kepez Belediye (2.) |
27.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 4/8/2312:00 PM | ||||||
(13.) Bursa Yildirim | 1:1 | Siirt IÖI (12.) | ||||
1:00 PM | ||||||
(11.) Erbaaspor | 2:3 | B. Yeni Carsi (6.) | ||||
2:00 PM | ||||||
(17.) Akhisarspor | 1:4 | Cankaya FK (3.) | ||||
(10.) Mus 1984 | 3:0 | Osmaniyespor FK (14.) | ||||
(4.) Efeler 09 SFK | 0:0 | Sapanca Genclik (7.) | ||||
(8.) Tepecik Spor | 1:0 | Nigde Anadolu (18.) | ||||
(2.) Kepez Belediye | 1:0 | Fatsa Belediye (16.) | ||||
(5.) Artvin Hopaspor | 2:0 | 68 Aksaray Bld (1.) | ||||
(15.) M.Arguvan SK | 0:3 | Bergama Bld (9.) |
28.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Wed 4/12/232:00 PM | ||||||
(18.) Nigde Anadolu | 1:2 | Akhisarspor (15.) | ||||
(6.) B. Yeni Carsi | 1:1 | Efeler 09 SFK (4.) | ||||
(5.) Artvin Hopaspor | 0:0 | Mus 1984 (11.) | ||||
(12.) Bergama Bld | 1:2 | Bursa Yildirim (10.) | ||||
(3.) Cankaya FK | 3:0 | M.Arguvan SK (16.) | ||||
(17.) Fatsa Belediye | 0:2 | Tepecik Spor (8.) | ||||
(9.) Siirt IÖI | 2:1 | Erbaaspor (13.) | ||||
(7.) Sapanca Genclik | 3:0 | Osmaniyespor FK (14.) | ||||
(1.) 68 Aksaray Bld | 2:2 | Kepez Belediye (2.) |
29.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 4/16/2312:00 PM | ||||||
(9.) Mus 1984 | 1:0 | Sapanca Genclik (7.) | ||||
2:00 PM | ||||||
(11.) Bursa Yildirim | 2:2 | Cankaya FK (3.) | ||||
(14.) Osmaniyespor FK | 0:3 | B. Yeni Carsi (6.) | ||||
(2.) Kepez Belediye | 0:2 | Artvin Hopaspor (5.) | ||||
(4.) Efeler 09 SFK | 2:0 | Siirt IÖI (12.) | ||||
(15.) Akhisarspor | 2:1 | Fatsa Belediye (17.) | ||||
(16.) M.Arguvan SK | 0:3 | Nigde Anadolu (18.) | ||||
(8.) Tepecik Spor | 0:0 | 68 Aksaray Bld (1.) | ||||
(13.) Erbaaspor | 0:1 | Bergama Bld (10.) |
30.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 4/23/232:00 PM | ||||||
(6.) B. Yeni Carsi | 5:1 | Sapanca Genclik (7.) | ||||
(5.) Artvin Hopaspor | 2:1 | Tepecik Spor (8.) | ||||
(3.) Cankaya FK | 1:1 | Erbaaspor (13.) | ||||
(10.) Siirt IÖI | 3:0 | Osmaniyespor FK (14.) | ||||
(1.) 68 Aksaray Bld | 3:1 | Akhisarspor (15.) | ||||
(12.) Bergama Bld | 2:5 | Efeler 09 SFK (4.) | ||||
(16.) Fatsa Belediye | 3:0 | M.Arguvan SK (17.) | ||||
(18.) Nigde Anadolu | 0:3 | Bursa Yildirim (9.) | ||||
(2.) Kepez Belediye | 3:1 | Mus 1984 (11.) |
31.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 4/29/232:00 PM | ||||||
(3.) Efeler 09 SFK | 1:0 | Cankaya FK (5.) | ||||
(8.) Bursa Yildirim | 3:0 | Fatsa Belediye (16.) | ||||
Sun 4/30/2312:30 PM | ||||||
(13.) Mus 1984 | 0:2 | B. Yeni Carsi (4.) | ||||
(7.) Sapanca Genclik | 2:1 | Siirt IÖI (11.) | ||||
2:00 PM | ||||||
(9.) Tepecik Spor | 1:3 | Kepez Belediye (2.) | ||||
(14.) Akhisarspor | 4:2 | Artvin Hopaspor (6.) | ||||
(12.) Erbaaspor | 4:0 | Nigde Anadolu (18.) | ||||
(17.) M.Arguvan SK | 0:3 | 68 Aksaray Bld (1.) | ||||
(15.) Osmaniyespor FK | 0:3 | Bergama Bld (10.) |
32.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 5/7/2312:00 PM | ||||||
(10.) Mus 1984 | 3:1 | Tepecik Spor (11.) | ||||
2:00 PM | ||||||
(18.) Nigde Anadolu | 1:6 | Efeler 09 SFK (3.) | ||||
(4.) B. Yeni Carsi | 3:1 | Siirt IÖI (12.) | ||||
(6.) Artvin Hopaspor | 3:0 | M.Arguvan SK (17.) | ||||
(1.) 68 Aksaray Bld | 1:1 | Bursa Yildirim (9.) | ||||
(2.) Kepez Belediye | 4:0 | Akhisarspor (14.) | ||||
(8.) Bergama Bld | 2:1 | Sapanca Genclik (7.) | ||||
(16.) Fatsa Belediye | 3:3 | Erbaaspor (13.) | ||||
(5.) Cankaya FK | 3:0 | Osmaniyespor FK (15.) |
33.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Tue 5/16/232:00 PM | ||||||
(7.) Sapanca Genclik | 2:0 | Cankaya FK (5.) | ||||
(17.) M.Arguvan SK | 0:3 | Kepez Belediye (2.) | ||||
(8.) Bursa Yildirim | 0:0 | Artvin Hopaspor (6.) | ||||
(14.) Akhisarspor | 6:1 | Tepecik Spor (11.) | ||||
(15.) Osmaniyespor FK | 0:3 | Nigde Anadolu (18.) | ||||
(12.) Siirt IÖI | 0:1 | Mus 1984 (9.) | ||||
(13.) Erbaaspor | 0:1 | 68 Aksaray Bld (1.) | ||||
(3.) Efeler 09 SFK | 5:0 | Fatsa Belediye (16.) | ||||
(4.) B. Yeni Carsi | 3:1 | Bergama Bld (10.) |
34.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 5/20/232:00 PM | ||||||
(1.) 68 Aksaray Bld | 2:1 | Efeler 09 SFK (3.) | ||||
(8.) Mus 1984 | 3:0 | Akhisarspor (14.) | ||||
(11.) Bergama Bld | 2:3 | Siirt IÖI (12.) | ||||
(2.) Kepez Belediye | 2:0 | Bursa Yildirim (9.) | ||||
(10.) Tepecik Spor | 3:0 | M.Arguvan SK (17.) | ||||
(18.) Nigde Anadolu | 1:7 | Sapanca Genclik (7.) | ||||
(6.) Artvin Hopaspor | 2:0 | Erbaaspor (13.) | ||||
(5.) Cankaya FK | 2:1 | B. Yeni Carsi (4.) | ||||
(15.) Fatsa Belediye | 3:0 | Osmaniyespor FK (16.) |